Program na Czwartek 18. Kwietnia 2024 | 17:10-22:30 - wiele meczów dnia (Hokej) 17:10 Mecz Towarzyski: Czechy vs. Austria CT Sport Czech HD -> ,Daddy28,ORF Sport Plus -> ,Daddy10, 17:30 Mecz Towarzyski: Finlandia vs. Szwecja TV6 Sweden -> ,Daddy11, 18:00 Mecz Towarzyski: Polska vs. Słowenia TVP Sport Poland HD -> ,Daddy128,*sport.tvp.pl*,TVP Sport,TVP Sport,!ManiakTV10,*DrHTV1, 19:30 Mecz Towarzyski: Niemcy vs. Słowacja Plus HD Slovakia -> ,Daddy154, 19:30 Sweden SHL, Playoffs : Skellefteå AIK vs Frölunda HC TV12 Sweden -> ,Daddy155,
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
!ManiakTV10 (Pol) | | Strona WWW --> |
* (Pol/Brak) | [ Oglądaj na żywo] | Strona WWW --> |
*Drhtv1 (Pol) | | Strona WWW --> |
*FortunaTV (Pol) | | Strona WWW --> |
*sport.tvp.pl* (Pol) | | Strona WWW --> |
Daddy10 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
Daddy11 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
Daddy128 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
Daddy154 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
Daddy155 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
Daddy28 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
ForbetTV (Pol) | | Strona WWW --> |
TVP Sport (Pol) | | Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz |
| | | | | | | | Program na Piątek 19. Kwietnia 2024 | 01:00-07:30 - wiele meczów dnia (NHL) 01:00 Minnesota Wild vs. Seattle Kraken AFN Sports USA -> ,Daddy3,Viaplay Sports 1 UK -> ,Daddy451,ESPN USA -> ,Daddy44,ESPN USA,Arena Sport 2 Croatia -> ,Daddy433,TV3 Sport Denmark -> ,Daddy809, 02:00 Winnipeg Jets vs. Vancouver Canucks NHL Gamecenter -> ,Daddy4,Vodafone Sport -> ,Daddy260,TSN3 -> ,Daddy113, 03:00 Calgary Flames vs. San Jose Sharks NHL Gamecenter -> ,Daddy5,NBCS California -> ,Daddy755, 03:30 Colorado Avalanche vs. Edmonton Oilers NHL Gamecenter -> ,Daddy6,ESPN USA -> ,Daddy44,ESPN USA,Sky Sport Mix DE -> ,Daddy557,Sky Sport Top Event DE -> ,Daddy556,Max Sport 2 Bulgaria -> ,Daddy473,ESPN BR -> ,Daddy81, 04:00 Anaheim Ducks vs Vegas Golden Knights Bally Sports SoCal -> ,Daddy7,Viaplay Sports 1 UK -> ,Daddy451, 04:30 Chicago Blackhawks vs Los Angeles Kings Bally Sports West -> ,Daddy8,NBC Sports Chicago -> ,Daddy776,TV3+ Denmark -> ,Daddy819,
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
* (Pol/Brak) | [ Oglądaj na żywo] | Strona WWW --> |
*FortunaTV (Pol) | | Strona WWW --> |
Daddy113 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
Daddy3 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
Daddy4 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
Daddy44 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
Daddy5 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
Daddy6 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
Daddy7 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
Daddy8 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
Daddy81 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
ESPN USA (Ang) | [w CEST] | Strona WWW --> oraz |
ForbetTV (Pol) | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | Program na Wtorek 31. Grudnia 2222 | 13:00-16:00 - wiele meczów dnia (Curling)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
* (Pol/Brak) | [ Oglądaj na żywo] | Strona WWW --> |
*FortunaTV (Pol) | | Strona WWW --> |
ForbetTV (Pol) | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 17:30-22:30 - kilka meczów dnia (Hokej - Liga Mistrzów)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
* (Pol/Brak) | [ Oglądaj na żywo] | Strona WWW --> |
*FortunaTV (Pol) | | Strona WWW --> |
ForbetTV (Pol) | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | Program na Środę 31. Grudnia 2222 | 17:00 Zawody - (Łyżwiarstwo figurowe)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | Program na Czwartek 31. Grudnia 2222 | 10:00 Zawody Pucharu Świata w Planicy - HS 240, kwalifikacje (Skoki Narciarskie)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
Text 3 [relacja tekstowa] | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 14:30-20:30 - (Rosyjska Liga Hokeistów) 14:30 HC Barys vs. HC Dynamo Moscow KHL TV -> ,Daddy18, 15:00 Avtomobilist Yek. vs. Spartak Moscow KHL Prime -> ,Daddy19, 17:00 Torpedo N. Novgorod vs. Metallurg Magnito KHL TV -> ,Daddy18, 17:30 CSKA Moscow vs. Lokomotiv Yaroslavl Sport Klub 2 Serbia -> ,Daddy102,Sportklub2,WIZ8,
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
*FortunaTV (Pol) | | Strona WWW --> |
Daddy102 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
Daddy18 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
Daddy19 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
ForbetTV (Pol) | | Strona WWW --> |
Sportklub2 (Ser) | | Strona WWW --> oraz |
WIZ8 (Ang) | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 17:00 Zawody Pucharu Świata - w Oslo (Kombinacja Norweska)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 17:00 Zawody Pucharu Świata w Planicy - HS 102 (Skoki Narciarskie Kobiet)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
Text 3 [relacja tekstowa] | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 18:00 Unia Oświęcim - Cracovia Kraków (Polska Liga Hokeistów) 1/4 Finału
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
Radio Kraków (Pol) [Audio] | | | | | | | | oraz |
| | | | | | | | 19:00 Zawody Pucharu Świata - (Łyżwiarstwo Szybkie)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | Program na Piątek 31. Grudnia 2222 | 09:00 Zawody Pucharu Świata - (Biegi Narciarskie)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 17:30 Zawody Pucharu Świata - (Biathlon)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
Biathlon TV (Ang) | | Strona WWW --> |
Daddy42 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
| | | | | | | | 19:00 Zawody Pucharu Świata - (Snowboard)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
* (Pol/Brak) | [ Oglądaj na żywo] | Strona WWW --> |
*FortunaTV (Pol) | | Strona WWW --> |
ForbetTV (Pol) | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | Program na Sobotę 31. Grudnia 2222 | 00:01-05:00 *** - wszyskie mecze dnia (NHL)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
* (Pol/Brak) | [ Oglądaj na żywo] | Strona WWW --> |
*FortunaTV (Pol) | | Strona WWW --> |
ForbetTV (Pol) | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 08:30 Zawody - Ski Classics - Toblach-Cortina (Narciarstwo Klasyczne)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
!ManiakTV10 (Pol) | | Strona WWW --> |
!TVP Sport (Pol) | | Strona WWW --> |
*Drhtv1 (Pol) | | Strona WWW --> |
*sport.tvp.pl* (Pol) | | Strona WWW --> |
TVP Sport (Pol) | | Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz |
| | | | | | | | 09:00-18:00 Zawody Pucharu Świata - (Skeleton - Saneczkarstwo)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
* (Pol/Brak) | [ Oglądaj na żywo] | Strona WWW --> |
*FortunaTV (Pol) | | Strona WWW --> |
ForbetTV (Pol) | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 10:00 Zawody Pucharu Świata w Planicy - HS 240, drużynowo (Skoki Narciarskie)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
!ManiakTV8 (Pol) | | Strona WWW --> |
!PL ESP1 (Pol) | | Strona WWW --> |
*Drhtv1 (Pol) | | Strona WWW --> |
Daddy41 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
Daddy57 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
Eurosport (Nie) | | Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz |
Eurosport (Ang) | [wersja międzynarodowa] | Strona WWW --> |
Eurosport (Ang/Hisz) | [link dostępny do jako \\] | Strona WWW --> |
Eurosport Ros (Ros) | | Strona WWW --> oraz |
Eurosport Ros (Ros) | [link w ACE Stream] | Strona WWW --> |
Eurosport Rum (Rum) | | Strona WWW --> |
Eurosport UK (Ang) | | Strona WWW --> oraz oraz |
Eurosport UK (Ros) | [link w ACE Stream] | Strona WWW --> |
Text 3 [relacja tekstowa] | | Strona WWW --> |
TVN (Pol) [limit użytk.] | | Media Player --> |
TVN (Pol) | | Strona WWW --> |
TVN (Pol) [Wymagane Zalogowanie] | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 11:00 Zawody Pucharu Świata - w Yanqing (Bobsleje)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 13:45-22:45 - wiele meczów dnia (Hokej)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
* (Pol/Brak) | [ Oglądaj na żywo] | Strona WWW --> |
*FortunaTV (Pol) | | Strona WWW --> |
ForbetTV (Pol) | | Strona WWW --> |
IIHF Live Stream (Ang) | [wybierz mecz z listy] | Strona WWW --> oraz |
| | | | | | | | 19:00-07:30 - wiele meczów dnia (NHL)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
* (Pol/Brak) | [ Oglądaj na żywo] | Strona WWW --> |
*FortunaTV (Pol) | | Strona WWW --> |
ForbetTV (Pol) | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | Program na Niedzielę 31. Grudnia 2222 | 00:00 Zimowe wydarzenia dnia -
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
!PL ESP1 (Pol) | | Strona WWW --> |
!PL ESP2 (Pol) | | Strona WWW --> |
ARD (Nie) | | Strona WWW --> oraz oraz oraz |
Eurosport (Nie) | | Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz |
Eurosport (Ang) | [wersja międzynarodowa] | Strona WWW --> |
Eurosport (Ang/Hisz) | [link dostępny do jako \\] | Strona WWW --> |
Eurosport 2 (Ang) | [wersja międzynarodowa] | Strona WWW --> |
Eurosport 2 Ros (Ros) | | Strona WWW --> |
Eurosport 2 Ros (Ros) | [link w ACE Stream] | Strona WWW --> |
Eurosport 2 Rum (Rum) [897 kb/s] | [2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab] | | oraz | | | | | |
Eurosport 2 Rum (Duń/Rum) | [ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www] | Strona WWW --> oraz |
Eurosport 2 UK (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
Eurosport 2 UK (Ros) | [link w ACE Stream] | Strona WWW --> |
Eurosport Ros (Ros) | | Strona WWW --> oraz |
Eurosport Ros (Ros) | [link w ACE Stream] | Strona WWW --> |
Eurosport Rum (Rum) | | Strona WWW --> |
Eurosport UK (Ang) | | Strona WWW --> oraz oraz |
Eurosport UK (Ros) | [link w ACE Stream] | Strona WWW --> |
ORF Sport Plus (Nie) | | Strona WWW --> oraz oraz |
ORF1 (Nie) | | Strona WWW --> oraz oraz oraz |
RTR Sport (Ros) | | Strona WWW --> oraz |
RTR Sport (Ros) | [VLC Player przez www] | Strona WWW --> oraz oraz |
SF2 (Nie) | | Strona WWW --> oraz oraz |
Sport1 Ros (Ros) | [od 2. linku VLC Player przez www] | Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz |
Sport1 Ros (Ros) [HD] | [link w ACE Stream] | Strona WWW --> |
ZDF (Nie) | | Strona WWW --> oraz oraz oraz |
| | | | | | | | 00:00 Uwaga zawody sportów zimowych mogą ulec odwołaniu i przełożeniu z powodów pogodowych - z tego powodu godziny podane w poniższym planie mogą ulec zmianie bez ostrzeżenia
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 08:30-00:00 Zawody -
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 10:00 Zawody Pucharu Świata w Planicy - HS 240 (Skoki Narciarskie)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
Text 3 [relacja tekstowa] | | Strona WWW --> |
TVN (Pol) [limit użytk.] | | Media Player --> |
TVN (Pol) | | Strona WWW --> |
TVN (Pol) [Wymagane Zalogowanie] | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 10:00 Zawody Pucharu Świata w Planicy - HS 240 (Skoki Narciarskie)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
!ManiakTV8 (Pol) | | Strona WWW --> |
!PL ESP1 (Pol) | | Strona WWW --> |
*Drhtv2 (Pol) | | Strona WWW --> |
Daddy41 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
Daddy57 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
Eurosport (Nie) | | Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz |
Eurosport (Ang) | [wersja międzynarodowa] | Strona WWW --> |
Eurosport (Ang/Hisz) | [link dostępny do jako \\] | Strona WWW --> |
Eurosport Ros (Ros) | | Strona WWW --> oraz |
Eurosport Ros (Ros) | [link w ACE Stream] | Strona WWW --> |
Eurosport Rum (Rum) | | Strona WWW --> |
Eurosport UK (Ang) | | Strona WWW --> oraz oraz |
Eurosport UK (Ros) | [link w ACE Stream] | Strona WWW --> |
Text 3 [relacja tekstowa] | | Strona WWW --> |
TVN (Pol) [limit użytk.] | | Media Player --> |
TVN (Pol) | | Strona WWW --> |
TVN (Pol) [Wymagane Zalogowanie] | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 11:15 Zawody Pucharu Świata - (Narciarstwo Alpejskie)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 11:30 Zawody Pucharu Świata w Zermatt-Cervinii - (Narciarstwo Alpejskie)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 12:30 Zawody Pucharu Świata - w Sankt Moritz (Bobsleje)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
!PL PolSport (Pol) | | Strona WWW --> |
Daddy47 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
PL PolSport (Pol) [HD] | [po wejściu wybierz LOGO kanału] | Strona WWW --> |
ZDF (Nie) | | Strona WWW --> oraz oraz oraz |
| | | | | | | | 13:00 Zawody Pucharu Świata - w Siguldzie (Saneczkarstwo)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
Daddy127 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
Match TV (Ros) | | Strona WWW --> oraz |
| | | | | | | | 15:00-21:45 - kilka meczów dnia (Liga Mistrzów Hokeistów) 15:00 Ilves Tampere vs. Red Bull Salzburg ORF Sport Plus -> ,Daddy1, 16:30 HC Davos vs. Skelleftea AIK V Sport Vinter -> ,Daddy178, 18:00 Aalborg Pirates vs. Jukurit Mikkeli TV2 Sport X -> ,Daddy169, 18:00 Stavanger Oilers vs. HC Fribourg-Gotteron V Sport 1 Norway HD -> ,Daddy164, 18:00 Belfast vs Trinec FreeSports TV UK -> ,Daddy597,Daddy18,PL PolSFight, 18:00 Villach vs Krakow Polsat Sport Extra Poland -> ,Daddy50,!PL PolSExtra,PL PolSExtra,!PL PolSExtra,PL PolSExtra,Radio Kraków, 18:35 Lulea Hockey vs. Sparta Prague Sport 1 Czech -> ,Daddy170,
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
!PL PolSExtra (Pol) | | Strona WWW --> |
* (Pol/Brak) | [ Oglądaj na żywo] | Strona WWW --> |
*FortunaTV (Pol) | | Strona WWW --> |
Daddy1 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
Daddy164 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
Daddy169 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
Daddy178 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
Daddy18 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
Daddy50 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
ForbetTV (Pol) | | Strona WWW --> |
PL PolSExtra (Pol) [HD] | [po wejściu wybierz LOGO kanału] | Strona WWW --> |
Radio Kraków (Pol) [Audio] | | | | | | | | oraz |
| | | | | | | | 19:00-03:00 Zawody - (Curling)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 19:00-05:00 X Games - w Aspen ( )
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
Daddy34 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
Daddy44 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
Daddy82 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
ESPN UK (Ang) | | Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz |
ESPN USA (Ang) | [w CEST] | Strona WWW --> oraz |
| | | | | | | | 20:15 Zawody Pucharu Świata - (Narciarstwo Dowolne)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 20:30 GKS Katowice - Unia Oświęcim (Polska Liga Hokeistów) Finał
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
!ManiakTV10 (Pol) | | Strona WWW --> |
*sport.tvp.pl* (Pol) | | Strona WWW --> |
Daddy128 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
TVP Sport (Pol) | | Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz |
| | | | | | | |