Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Piątek 14. Czerwca 2024
04:00 Zawody - (Badminton)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
BT Sports 3
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
Daddy32
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Daddy33
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Youtube Badminton
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
07:30-07:30 - wiele meczów dnia (Siatkówka)
07:30 Liga Narodów Kobiet: Bułgaria vs Brazylia Polsat Sport Extra Poland -> ,Daddy50,!PL PolSExtra,PL PolSExtra,Max Sport 2 Bulgaria -> ,Daddy473,SporTV2 Brasil -> ,Daddy79,Sport Klub 3 Serbia -> ,Daddy103,Sportklub3,WIZ9,
08:30 Liga Narodów Kobiet: Kanada vs Holandia Polsat Sport News Poland -> ,Daddy129,!PL PolSNews,PL PolSNews,Ziggo Select NL -> ,Daddy393,Sport Klub 1 Serbia -> ,Daddy101,Sportklub1,WIZ7,
11:00 Liga Narodów Kobiet: Dominikana vs Polska Polsat Sport Poland -> ,Daddy47,!PL PolSport,PL PolSport,Sport Klub 3 Serbia -> ,Daddy103,Sportklub3,WIZ9,
12:30 Liga Narodów Kobiet: Włochy vs Korea Południowa Polsat Sport Extra Poland -> ,Daddy50,!PL PolSExtra,PL PolSExtra,Zona DAZN IT -> ,Daddy877,Sport Klub 1 Serbia -> ,Daddy101,Sportklub1,WIZ7,
14:30 Liga Narodów Kobiet: Chiny vs. Niemcy Polsat Sport Poland -> ,Daddy47,!PL PolSport,PL PolSport,Max Sport 2 Bulgaria -> ,Daddy473,Sport Klub 3 Serbia -> ,Daddy103,Sportklub3,WIZ9,
05:00 Liga Narodów Kobiet: Kanada vs. Francja Polsat Sport Poland -> ,Daddy47,!PL PolSport,PL PolSport,Sport Klub 1 Serbia -> ,Daddy101,Sportklub1,WIZ7,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL PolsNews
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW -->
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy101
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Daddy103
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Daddy129
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Daddy47
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Daddy50
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Daddy79
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSNews
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
Sportklub1
(Ser) 
 Strona WWW --> oraz
Sportklub3
(Ser) 
 Strona WWW --> oraz
WIZ7
(Ang) 
 Strona WWW -->
WIZ9
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
11:00-20:00 Turniej Kobiet i Mężczyzn - (Turniej Tenisowy)
11:00 ATP 250 Stuttgart, ATP/WTA 250 Rosmalen
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy102
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Daddy38
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Daddy40
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Daddy46
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sky Main
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
Sport TV3
(Por)
[HD]
 Strona WWW -->
Sport TV5
(Por)
[HD]
 Strona WWW -->
Sportklub2
(Ser) 
 Strona WWW --> oraz
WIZ5
(Ang) 
 Strona WWW -->
WIZ8
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
11:40-14:40 - wiele meczów dnia (Futbol Australijski)
11:40 Brisbane Lions vs St Kilda Saints
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
Daddy31
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sportmax32
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
        
13:00 & 18:00 Zawody - (Snooker)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
13:30-00:01 Turniej - (Turniej Golfowy)
13:30 U.S. Open Golf Championship - Pinehurst Resort & C.C Sky Sports Golf -> ,Daddy70,Sky Golf,Golf Channel,WIZ6,NBC USA -> ,Daddy53,NBC USA,NBC,USA Network -> ,Daddy343,GOLF SpStreamUSA -> ,Daddy318,TSN3 -> ,Daddy113,TSN5 -> ,Daddy115,Movistar Golf -> ,Daddy528,#Vamos Spain -> ,Daddy521,Vodafone Sport -> ,Daddy260,SuperSport Golf -> ,Daddy422,Sky Sports Main Event -> ,Daddy38,Sky Main,WIZ5,TV3 Sport Denmark -> ,Daddy809,ESPN2 Argentina -> ,Daddy150,Sky Sport 6 NZ -> ,Daddy593,
19:00 2024 U.S. Open Golf Championship Second Round Sky Sports Golf -> ,Daddy70,Sky Golf,Golf Channel,WIZ6,NBC USA -> ,Daddy53,NBC USA,NBC,USA Network -> ,Daddy343,GOLF SpStreamUSA -> ,Daddy318,Movistar Golf -> ,Daddy528,TSN3 -> ,Daddy113,TSN5 -> ,Daddy115,#Vamos Spain -> ,Daddy521,Vodafone Sport -> ,Daddy260,SuperSport Golf -> ,Daddy422,Sky Sports Main Event -> ,Daddy38,Sky Main,WIZ5,TV3 Sport Denmark -> ,Daddy809,ESPN2 Argentina -> ,Daddy150,Sky Sport 6 NZ -> ,Daddy593,
21:00 LPGA '24 Meijer LPGA Classic Day-2 SuperSport Variety 1 -> ,Daddy416,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy113
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Daddy115
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Daddy38
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Daddy53
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Daddy70
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Golf Channel
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
NBC
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sky Golf
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sky Main
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
WIZ5
(Ang) 
 Strona WWW -->
WIZ6
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
14:00 & 19:00 Zawody - (Jeździectwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 & 19:00 Turniej - (Squash)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:00 Turniej mężczyn i kobiet - (Rzutki - Darts)
19:00 Poland Darts Masters - Day 1
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
21:00 & 02:00 Gala - (Gala boksu zawodowego)
21:00 Abass Baraou vs. Macaulay McGowan DAZN PPV -> ,Daddy59,SportMax45,SportMax31,
02:00 Jose Andres Teran vs Agustin Perez Balbuena DAZN UK -> ,Daddy55,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy55
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Daddy59
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Sportmax31
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Sportmax45
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
        
23:00 Sportowy wieczór - magazyn (Magazyn)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy128
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
Program na Sobotę 15. Czerwca 2024
02:00 Gala - WWE (Gala Wrestlingu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
Daddy146
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Daddy31
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Daddy54
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
FOX
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
22:00 Półmaraton - we Wrocławiu (Lekkoatletyka)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Maraton Wrocław TV
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
Program na Niedzielę 16. Czerwca 2024
08:30 Zawody Pucharu Świata - w Poznaniu (Wioślarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
12:30 - (Polska Liga Tenisa Ziemnego)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy47
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
        
13:00 Frankfurt Galaxy - Panthers Wrocław (Liga Europejska Futbolu Amerykańskiego)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ELF TV
(Ang/Pol) 
 Strona WWW -->
        
Program na Poniedziałek 17. Czerwca 2024
19:00 Zawody Mistrzostw Europy - w Belgradzie (Pływanie) Dzień 1.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
Program na Piątek 31. Grudnia 2024
00:01 Serwery SopCast mają jakieś problemy z działaniem - nie wszystkie linki do tego programu mogą dziś nie działać - zalecamy używać innych linków np do streamów via ACE Stream
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 31. Grudnia 2024
00:00 Uwaga jeżeli w aplikacji sopcast wystąpi komunikat - [Can not parse th url address] należy przed ID kanału wpisać [sop://sopcast.hopto.org:3912/ ] lub [sop://178.175.143.195:3912/ ] Następnie dopisać numer ID kanału - jest to spowodowane awarią domyślnej domeny [sop://broker.sopcast.com:3912/ ]
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
00:01 Serwery SopCast mają jakieś problemy z działaniem - nie wszystkie linki do tego programu mogą dziś nie działać
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:55 Transmisja meczu ME można być nie dostępna w Sopcast lub mogą - występować problemy z połączeniem, zalecamy wcześniejsze uruchomienie kanału, jeżeli kanał nie uruchamia się zalecamy użyć linków do transmisji flash i innych (Zalecamy wersję Sopcast 3.5.0 lub starszą) Zalecamy uruchomić kanał Sopcast 5-10 min przed meczem
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Poniedziałek 31. Grudnia 2222
00:30-03:30 Transmisja symultaniczna - wszyskie mecze dnia (NFL)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Wtorek 31. Grudnia 2222
15:00 - wiele meczów dnia (Futbol Amerykański)
15:00 SK 1. league of Serbia: SBB Vukovi vs BG Blue Dragons Sport Klub 4 Serbia -> ,Daddy104,Sportklub4,WIZ10,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy104
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Sportklub4
(Ser) 
 Strona WWW --> oraz
WIZ10
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
15:30 Gwiazda Bydgoszcz - Tesla Havirzov (Liga Mistrzów Tenisistek Stołowych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW -->
*Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
16:15 Zawody - (Szermierka)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
Program na Środę 31. Grudnia 2222
11:00 Zawody Pucharu Świata - w Keqiao, Shaoxing (Wspinaczka)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 - (Polska Liga Badmintona)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy128
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
20:30 Skra Bełchatów - Modena Volley (Puchar CEV Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW -->
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy47
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Czwartek 31. Grudnia 2222
10:00 Zawody Mistrzostw Europy - w Rzymie (Lekkoatletyka)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy128
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
13:45 Wyścig kolarski - (Kolarstwo Kobiet)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
15:00-06:00 Kilka gal - (Gala boksu zawodowego i MMA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:30 Polska - Dania (Tenis Stołowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy128
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
17:00 - (Polska Liga Tenisa Stołowego)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy128
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
17:30 Polska - Francja (Mecz Towarzyski Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW -->
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy47
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
        
19:00-20:45 - wszyskie mecze dnia (Niemiecka Bundesliga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
19:00 Gala - (MMA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:00 - (Liga Mistrzów Tenisa Stołowego)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
20:00 Asterix Kieldrecht - KS Rzeszów (Liga Mistrzów Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolsNews
(Pol) 
 Strona WWW -->
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy129
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL PolSNews
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
        
20:45 FC Barcelona - Wisła Płock (Liga Mistrzów Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV8
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW -->
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy141
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Daddy41
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Daddy57
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sportmax10
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
        
20:45 Iskra Kielce - Eurofarm Pelister (Liga Mistrzów Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV8
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW -->
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy41
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Daddy57
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
        
Program na Piątek 31. Grudnia 2222
10:00 & 16:00 Zawody - (Judo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Ippon.TV
(Ang) 

[Judo]
Strona WWW --> oraz
Ippon.TV
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
        
12:00 Zawody - (Triathlon)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
Program na Sobotę 31. Grudnia 2222
10:15-00:00 Zawody - we Wrocławiu (Podnoszenie ciężarów)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
KołeckiTV
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
11:30 Zawody - w Fukuoce (Skoki do wody)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
12:00 Zawody Pucharu Świata - w La Seu (Kajakarstwo górskie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV8
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW -->
*Drhtv3
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy41
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Daddy57
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
        
12:30-00:00 - wiele meczów dnia (Hokej na trawie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 Zawody - w Erywaniu (Sambo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:00-17:15 - wszystkie mecze dnia (Piłka Wodna)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy26
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
16:15 Zawody - Kobiet i Mężczyzn (Podnoszenie ciężarów)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 - (Mecz Towarzyski Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
18:00 Zawody Mistrzostw Europy - w Apeldoorn (Kolarstwo torowe)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
19:00 Gala - (Kick-boxing)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:00 Gala - (MMA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy124
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Daddy26
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
PL MMA Stream
(Pol/Ang) 

[(ew. linki zostaną zaktualizowane przed galą)]
Strona WWW --> oraz oraz
        
20:00 Gala - w Warszawie (Gala nagród)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel (Liga Mistrzów Siatkarzy)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV13
(Pol) 
 Strona WWW -->
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
        
20:45 Polska - Belgia (Rugby - ME)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy128
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
21:00 - (ME Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 31. Grudnia 2222
00:00 - ( ) Strona przeznaczona wyłącznie dla osób z poza terytorium Polski. Strona prezentuje jedynie linki znalezione w sieci. Nadawca potwierdził legalność swojej transmisji na stronie dostawcy streamingu. Administratorzy strony Soccer-Live nie maja uprawnień, ani możliwości prawnych do weryfikacji legalności nadawanych materialów. Wszelkie zgłoszenia dotyczące naruszenia praw autorskich należy kierować do dostawy streamingu, podlinkowanych stron.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
02:00 Gala - (Gala Boksu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
03:00 Uwaga zmiana czasu o godzinie 3:00 CEST (środkowo europejski czas letni) - następni zmiana na godzinę 2:00 (czas środkowo europejski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
07:00 Zawody - (Łucznictwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
09:30-15:00 Turniej Kobiet i Mężczyzn - w Warszawie (Siatkówka plażowa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
09:55 Mistrzostwa Świata - w Baku (Gimnastyka Artystyczna)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy79
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
        
10:00 Zawody Pucharu Świata - w Poznaniu (Kajakarstwo) Dzień 2.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
10:00 Turniej Kobiet i Mężczyzn - w Starych Jabłonkach (Siatkówka plażowa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
11:30 Wyścig dookoła Włoch - Etap 21. (Kolarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
12:00 & 14:30 Zjazd Mężczyzn - w Leogang (Kolarstwo - MTB)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
RedbullTV
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
12:00 Varsovia Warszawa - MKS Gniezno (Polska 1. Liga Piłkarek Ręcznych) Baraż
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ZPRP TV
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
13:00-16:45 Turniej Kobiet i Mężczyzn - w Płocku (Piłka Ręczna Plażowa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy128
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
13:00 Zawody - (Żeglarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
13:00 Zawody - w Sopocie (Jeździectwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy50
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSExtra
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
        
13:30 & 15:00 Zawody - Kobiet i Mężczyzn (Kolarstwo przełajowe)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00-18:00 Turniej mężczyn - PBA Bowling US Open (Bowls / Kręgle)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
14:15 Wyścig dookoła Romandii - Etap 3. (Kolarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
15:00-19:45 - wiele meczów dnia (Piłka Ręczna)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
15:00 Juvenia Kraków - Orkan Sochaczew (Polska Liga Rugbystów)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
15:00 Kings Kraków - Eagles Warszawa (Polska Liga Futbolu Amerykańskiego)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
MałopolskaTV
(Pol) 

[w CET]
Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
15:30 & 18:00 - wszystkie mecze dnia (ME Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
16:30 Wyścig dookoła Hiszpanii - Etap 21. (Kolarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
16:30 Wisła Płock - RK Nexe (Liga Europejska Piłkarzy Ręcznych)
O 3. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV8
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW -->
*Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy142
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Daddy57
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
EHF TV
(Ang/Brak) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
SpStream20
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
21:00-05:30 Turniej Kobiet i Mężczyzn - (Turniej Tenisowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
Forum
Czat
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
Skróty meczów !


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Reklama

Copyright © 2005-2013 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: